Açıklama

Tüm Saçlar İçin Keratin Doğal İçeriği ile Saçlarınızı Güçlendirir Besler 300 M L
Keratinin başlıca kullanım amacı yıpranmış saçlara bakım yapmak olup esneyen, güçsüz kalan koparak dökülen her tür yapıdaki saçların sağlamlaşmasını ve sağlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Uygulama : Adım 1 : Marien Arındıcı Şampuan ile saç iki kere yıkanır. Saç %100 kurutulur. Adım 2 : Metal olmayan bir tasa
Marien Jel Keratin konulur, fırça yardımı ile tüm saça yedirilir 45 dk bekledikten sonra fön ile tamamen kurutulur. Natürel saçlarda
220-230 , işlem görmüş yıpranmış saçlarda 180-200 derece düzleştirici pres ile ince tutamlar halinde saça 8-10 kez pres geçilir. Bu işlem bittikten 24 saat sonra saç yıkanır. UYARI: Çocuklardan uzak tutunuz göz ile temas etmeyiniz. Gözle temaz halinde bol su ile yıkayınız. Beklenmeyen durumlarda doktorunuza başvurunuz.

Tüm Saçlar İçin Tuzsuz Şampuan 300 ML
Keratin öncesi özel formül ile üretilmiş olan ön yıkama şampuanı saçtaki temizliği sağlar, ayrıca saç tellerindeki
pulcukları(gözenekleri) açmaya yardımcı olur.

Tüm Saçlar için Tuzsuz Saç Kremi 300 ML
İçeriğindeki özel formülü sayesinde saçın kökten uca yumuşamasına ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Özel formülü sayesinde kimyasal işlem görmüş saçlarda oluşan hasarı onarmaya yardımcı ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Nakliye:  2-3 iş günü içinde kargoya hazır
Nakliye maliyeti:  15
Puanlarınız:

Daha önce bir inceleme yazmıştın!

Kendi ürününüzü oylayamazsınız!

Marien Professional Keratinli Saç Bakım Seti

Sayın admin 0 0 33
49
Yeni Etiketli
2 aylar önce

admin

Son Görülen 2 aylar önce

Daha fazla ürün admin